Bank internetowy


» MULTIBANK - PLANY FINANSOWE

 • Zawsze taniej niż Twój dotychczasowy kredyt
 • Wystarczą 2 dokumenty (umowa kredytowa i polisa)
 • Szczególnie atrakcyjna oferta złotowa
 • Możliwość dowolnych i szybszych spłat
 • Kompleksowa oferta, oparta o produkty hipoteczne: Kredyt hipoteczny, pożyczka hipoteczna - w złotówkach i walutach
 • Możliwość zbilansowania kwoty kredytu przez oszczędności i znacznie więcej... Sprawdź i wybierz swój Plan
WYPEŁNIJ WNIOSEK


Plany Finansowe MultiBanku

Inteligentny Kredyt Hipoteczny
Inteligentna Pożyczka Hipoteczna
I jeszcze więcej...

MultiBank najlepszym bankiem detalicznym w Polsce
Miesięczniki Forbes i Newsweek po raz kolejny przeprowadziły rankingi bankowych liderów. MultiBank przez miesięcznik Forbes został uznany „Najlepszym bankiem detalicznym” a według Newsweeka będąc „przyjaznym bankiem ” znalazł się w pierwszej trójce banków detalicznych.

Plan Finansowy WWJ MultiBanku otrzymał nagrodę w kategorii „Najlepszy produkt bankowy” w II edycji konkursu Portfel Roku 2003 organizowanego przez miesięcznik Business Week. Produkt został doceniony m.in. za oryginalność zastosowanych rozwiązań oraz popularność wśród klientów. Plany Finansowe WWJ były także jednymi z najczęściej wskazywanych jako najlepsze produkty bankowe według ankiety redakcyjnej, która trafiła do 300 firm i osób sektora finansowego.

Nagroda dla Planów Finansowych

Plany Finansowe MultiBanku to inteligentny produkt bankowy, zastępujący kredyt, pożyczkę, konto osobiste i lokatę.
Ich wspólną cechą jest forma zabezpieczenia - hipoteka na nieruchomości.

MultiPlan
to kredyt hipoteczny udzielany w złotówkach oraz konto osobiste wyposażone w specjalny rachunek bilansujący: jeżeli dysponujesz oszczędnościami możesz zbilansować kwotę swojego zadłużenia - czyli zapłacić odsetki od różnicy między kwotą zadłużenia a kwotą oszczędności - nie zamrażając jednocześnie swojej gotówki.
Jeżeli następnie chcesz wziąć kredyt z innym przeznaczeniem: samochodowy lub gotówkowy, otrzymasz go z oprocentowaniem równym oprocentowaniu kredytu hipotecznego.

MultiPlan Walutowy
to kredyt lub pożyczka hipoteczna denominowana do jednej z pięciu walut: euro, dolara amerykańskiego, franka szwajcarskiego, funta brytyjskiego lub korony szwedzkiej. Do tego konto osobiste oraz lokaty terminowe na znacznie lepszych warunkach, niż udzielane poza Planem Finansowym.
Każdy następny kredyt o innym przeznaczeniu (samochodowy, gotówkowy) będzie udzielony z oprocentowaniem takim jakie ma kredyt hipoteczny!

Plan Finansowy WWJ
to limit kredytowy pod zastaw hipoteki oraz bezpłatne konto i karta płatnicza, Przeznaczenie kredytu jest dowolne: mogą to być cele mieszkaniowe oraz każdy inny cel. Kredyt spłacasz dowolnie: jak jest dla Ciebie najwygodniej. Pamiętaj, że każda złotówka na Twoim koncie pomniejsza Twoje zadłużenie, a jednocześnie pozostaje do Twojej dyspozycji.

WYPEŁNIJ WNIOSEK


Nie przegap rewolucji w kredytach hipotecznych!


Jeśli od co najmniej 18 miesięcy spłacasz kredyt hipoteczny w innym banku, zaciągnięty na budowę bądź zakup domu lub mieszkania albo w celu konsolidacji kredytów, umów się z naszym Doradcą - w 24 godziny zamienimy Twój kredyt na tańszy.

Refinansowy kredyt hipoteczny MultiBanku:

 • zawsze taniej niż Twój dotychczasowy kredyt
 • wystarczą 2 dokumenty (umowa kredytowa i polisa)
 • bez żadnych kosztów
 • podniesiony do pierwotnej kwoty
 • szczególnie atrakcyjna oferta złotowa


MultiBank wprowadził wielką zmianę w kredytach hipotecznych. Uwolnij się od drogiego kredytu, zrzuć zbędne obciążenia, zacznij nowe zycie w 24h! Po co przepłacać? Twoje życie może być łatwiejsze i prostsze, a wszystko to dzięki naszemu rewolucyjnemu produktowi


Bez żadnych kosztów!

Ponieważ czelem refinansowania jest uwolnienie Cię od zbędnych obciążeń finansowych, to właśnie MultiBank poniesie za Ciebie wszystkie opłaty. Dodatkowo chcąc uczynic Twoje życie łatwiejszym, wprowadzamy prostsze i szybsze proceduty. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze!


 • prowizja bankowa 0 zł
 • ubezpiecznie pomostowe 0 zł
 • ubezpiecznie niskiego wkładu 0 zł
 • opłata za ustanowienie hipoteki 0 zł
 • podatek od czynności cywilno-prawnych 0 zł

I jeszcze więcej...

Jeśli zdecydujesz się refinansować swój kredyt w PLN, możesz zaoszczędzić na odsetkach, dzięki mechanizmowi bilansowania.

Refinansowanie kredytu hipotecznego w MultiBanku daje Ci dostęp do pozostałych kredytów w naajtrakcyjniejszej cenie na rynku:

 • Kredyt auto-moto (3,8% w CHF lub 7,75% w PLN)
 • Kredyt gotówkowy, odnawialny (7,75% w PLN)

Nie czekaj!

Już teraz umów się z naszym Doradcą i zmień z MultiBankiem swoje życie w 24h!

WYPEŁNIJ WNIOSEK


Idea Planów Finansowych


Plany Finansowe MultiBanku to nasza propozycja zarządzania Twoimi pieniędzmi.

Połączyliśmy najlepsze rozwiązania i stworzyliśmy z nich Plany Finansowe, które dają Ci pełną swobodę korzystania z pieniędzy oraz wymierne oszczędności. Żeby zrozumieć rewolucyjność Planów Finansowych, trzeba pomyśleć o sprawach codziennych. O wygodzie, dostępności i elastyczności usług bankowych. I o ich cenie. Życie to poważna sprawa. Musisz je zaplanować. Chcemy Ci w tym pomoc. 

Osiągnąłeś już status materialny, który wymaga od Ciebie używania różnych produktów bankowych: począwszy od konta osobistego i lokat terminowych, po różnego rodzaju rachunki kredytowe. Aby przynosiło to spodziewane efekty, czyli oszczędności, trzeba włożyć w to dużo wysiłku i dobrze orientować się w rynku bankowym. Trzeba bezustannie porównywać, szukać i zwracać uwagę na zmieniające się oprocentowanie: lokat, rachunków, kredytów? My pomyśleliśmy, że można wszystkie te usługi połączyć w prosty sposób w jednym miejscu, w jednym banku: w Planie Finansowym.

Na początku musisz przełamać pewne stereotypy: zwykle kiedy podejmujemy ważne decyzje, opieramy się na opinii innych. A takie opinie powstają na zasadzie "tak robią wszyscy" albo "tak zwykło się robić". Gdy chcesz kupić dom - bierzesz kredyt hipoteczny, jeśli myślisz o nowym samochodzie - zaciągasz kredyt samochodowy. Dostajesz pensję - przelewasz ją na rachunek osobisty. Ponieważ nie było do tej pory innych możliwości, to rzeczywiście "wszyscy tak robili".

Dopiero Plan Finansowy jest usługą łączącą funkcjonalność wszystkich produktów bankowych: depozytowych, transakcyjnych i kredytowych. Postaraliśmy się, aby Plan Finansowy był jak najprostszy, jak najbardziej dostępny i żeby przynosił jak najwięcej korzyści.

Mamy świadomość, że dokonujemy rewolucji w ofercie bankowej. Rewolucji, której głównym celem jest dokonanie rzeczy niemożliwej: oszczędzania na kredytach! Z Planem Finansowym łatwiej jest myśleć o przyszłości, nawet tej odległej.

Plan Finansowy to nowa kategoria, która - mamy nadzieję - już wkrótce stanie się częścią Twoich osobistych finansów.

WYPEŁNIJ WNIOSEK


Plany Finansowe

 • Bilansowanie kwoty kredytu przez oszczędności - mniejsze miesięczne obciążenia.
 • Kredyt przyznawany w złotówkach

MultiPlan   WWJ
 
 1. Spłaty według czytelnego harmonogramu.
 2. Możliwość skorzystania z wszystkich kredytów w cenie kredytu hipotecznego.
 3. Pełna kontrola wydatków
 1. Elastyczne spłaty.
 2. Brak określonego przez bank celu kredytu.
 3. Konto osobiste i karta płatnicza za darmo.
 4. Przejrzysty system zarządzania finansami w Planie
MultiPlan Walutowy
 
 1. Możliwość skorzystania z wszystkich kredytów w cenie kredytu hipotecznego.
 2. Konto osobiste i lokaty terminowe na preferencyjnych warunkach.
 3. Spłaty według czytelnego harmonogramu.
 4. Pełna kontrola wydatków.
 
MultiPlan
 
W skład MultiPlanu wchodzą: kredyt hipoteczny, rachunek osobisty połączony z rachunkiem bilansującym oraz inne kredyty. MultiPlan umożliwia zbilansowanie sumy zadłużenia oszczędnościami: ten nowatorski produkt spowoduje, że Twoje miesięczne obciążenia z tytułu płaconych rat kredytu mieszkaniowego znacznie zmaleją. Uzyskasz pełną kontrolę nad własnymi finansami oraz możliwość skorzystania z innych kredytów (gotówkowego, samochodowego) oprocentowanych tak samo jak kredyt hipoteczny.
 
MultiPlan Walutowy
 
MultiPlan Walutowy to Plan Finansowy, który daje Ci wyjątkową możliwość skorzystania z całego pakietu kredytów (samochodowego, gotówkowego), oprocentowanych na poziomie kredytu hipotecznego. Daje również możliwość pełnej kontroli nad wszystkimi Twoimi zobowiązaniami finansowymi, które uregulujesz ze zintegrowanego z nim rachunku oszczędnościowego. Gwarantujemy ponadto, że oprocentowanie rachunku oraz lokat terminowych, które założysz w ramach Planu Finansowego, będzie lepsze od oferty dostępnej na rynku.
 
WWJ
 
WWJ - Wszystko W Jednym - to rewolucja w sposobie podejścia do finansów osobistych, to Plan Finansowy zastępujący kredyty, konto osobiste i oszczędnościowe, kartę płatniczą. Pieniędzmi z WWJ będziesz zarządzał w sposób wygodny dla Ciebie, a nie dla banku. Przy pomocy WWJ spłacisz kredyty zaciągnięte w innych bankach na znacznie lepszych warunkach, szybciej i taniej. Sfinansujesz zakup domu czy samochodu - bank nie narzuca Ci przecież żadnego celu wykorzystania Twoich pieniędzy.

Kredyt hipoteczny w ramach Planów Finansowych możesz przeznaczyć na zakup nowego domu lub mieszkania, na jego budowę lub remont.

Inteligentny Kredyt hipoteczny MultiPlan przyznawany jest w złotówkach (jeżeli interesuje Cię oferta walutowa, zapraszamy do zapoznania się z zasadami działania MultiPlanu Walutowego). Okres spłaty kredytu mieszkaniowego wynosi maksymalnie 45 lat, a dopuszczalne formy jego spłaty to zarówno forma malejących płatności (stałe raty kapitałowe i malejące odsetki) jak i od niedawna forma równych płatności.
Spłata kredytu odbywać się będzie w odstępach miesięcznych.


Kredyt, którego zabezpieczeniem jest hipoteka na nieruchomości - jest podstawą funkcjonowania Planu Finansowego WWJ. Od momentu jego przyznania możesz zacząć zarządzać swoimi pieniędzmi przy pomocy nowoczesnych narzędzi, jakie Ci dostarczamy.


Kredyt hipoteczny w ramach MultiPlanu Walutowego możesz otrzymać w: euro, dolarach amerykańskich, funtach brytyjskich, frankach szwajcarskich lub koronach szwedzkich. Okres spłaty kredytu mieszkaniowego wynosi maksymalnie 45 lat, a dopuszczalne formy jego spłaty to:
- forma malejących płatności (stałe raty kapitałowe i malejące odsetki),
- forma równych płatności (rosnące raty kapitałowe i malejące odsetki).
Spłata kredytu odbywać się będzie w odstępach miesięcznych.


Plany Finansowe dają znacznie więcej możliwości zarządzania finansami osobistymi. Masz pełną kontrolę nad spłatami swoich kredytów oraz nad bieżącymi przychodami i wydatkami, ponieważ w ramach każdego z Planów Finansowych korzystasz z konta osobistego. W MultiPlanie oraz WWJ możesz ponadto zbilansować kwotę kredytu przez swoje oszczędności, co daje wymierny efekt w postaci znacznego zmniejszenia miesięcznych obciążeń kredytowych.


WYPEŁNIJ WNIOSEK


Oprocentowanie


Kredyty złotowe

Rodzaj Kredytu Oprocentowanie nominalne dla posiadaczy rachunku MultiKonto jestem, ja oraz my Odsetki za przekroczenie kwoty kredytu należności przetermi-
nowane
MultiPlan i MultiPlan Walutowy
-odnawialny kredyt konsumpcyjny(1)
     
Zmienna stopa proc. od 4,85% 20,00% 20,00%
WWJ(1)      
Zmienna stopa proc. od 4,85% 20,00% 20,00%
(1) - zmiana oprocentowania obowiązuje od najbliższego dnia rozliczenia odsetek wynikającego z terminu zawartej indywidualnie umowy kredytowej

Kredyty oferowane w ramach MultiPlanu

Rodzaj kredytu Oprocentowanie nominalne Należności przeterminowane
Kredyt mieszkaniowy*
(Zmienna stopa proc.)
od 4,85% do 20,00%(1)
Kredyt konsolidacyjny*
(Zmienna stopa proc.)
od 6,60% do 20,00%(2)
Pożyczka hipoteczna*
(Zmienna stopa proc.)
od 8,00% do 20,00%(3)
Kredyt na zakup środków transportu
(Zmienna stopa proc.)
8,00% 20,00%
Kredyt na zakup towarów i usług
(Zmienna stopa proc.)
8,00% 20,00%
Kredyt gotówkowy
(Zmienna stopa proc.)
8,00% 20,00%
* - w przypadku ubezpieczenia kredytu/pożyczki (na okres przejściowy) obowiązuje oprocentowanie wyższe o 1 p.p. od oprocentowania standardowego

(1) - Wysokość oprocentowania dla należności przeterminowamych wyznaczana jest jako suma oprocentowania nominalnego określonego w indywidualnie zawartej umowie kredytowej i marży banku 5,15%
(2) - Wysokość oprocentowania dla należności przeterminowamych wyznaczana jest jako suma oprocentowania nominalnego określonego w indywidualnie zawartej umowie kredytowej i marży banku 6,90%
(3) - Wysokość oprocentowania dla należności przeterminowamych wyznaczana jest jako suma oprocentowania nominalnego określonego w indywidualnie zawartej umowie kredytowej i marży banku 8,45%

Kredyty i pożyczki oferowane w ramach MultiPlanu Walutowego


Rodzaj Kredytu Rodzaj waluty Oprocentowanie nominalne należności przetermi-
nowane
Kredyt Mieszkaniowy
Zmienna stopa procentowa
CHF od 1,60% do 4,30% od 3,05%(1)
USD od 6,00% do 7,00% od 10,90%(2)
EUR od 4,00% do 6,95% od 9,40%(3)
GBP od 6,45% do 7,00% od 12,90%(4)
SEK od 6,70% do 7,10% od 13,40%(5)
(1) - Wysokość oprocentowania dla należności przeterminowamych wyznaczana jest jako suma oprocentowania nominalnego określonego w indywidualnie zawartej umowie kredytowej i marży banku 1,45%
(2) - Wysokość oprocentowania dla należności przeterminowamych wyznaczana jest jako suma oprocentowania nominalnego określonego w indywidualnie zawartej umowie kredytowej i marży banku 4,90%
(3) - Wysokość oprocentowania dla należności przeterminowamych wyznaczana jest jako suma oprocentowania nominalnego określonego w indywidualnie zawartej umowie kredytowej i marży banku 5,40%
(4) - Wysokość oprocentowania dla należności przeterminowamych wyznaczana jest jako suma oprocentowania nominalnego określonego w indywidualnie zawartej umowie kredytowej i marży banku 6,45%
(5) - Wysokość oprocentowania dla należności przeterminowamych wyznaczana jest jako suma oprocentowania nominalnego określonego w indywidualnie zawartej umowie kredytowej i marży banku 6,70%

Rodzaj Kredytu Rodzaj waluty Oprocentowanie nominalne należności przetermi-
nowane
Kredyt Konsolidacyjny
Zmienna stopa procentowa
CHF od 3,40% do 6,00% od 6,80%(1)
USD od 5,55% do 8,00% od 11,10%(2)
EUR od 6,35% do 6,95% od 12,70%(3)
GBP od 7,00% do 8,00% od 14,00%(4)
SEK od 7,15% do 7,75% od 14,30%(5)
(1) - Wysokość oprocentowania dla należności przeterminowamych wyznaczana jest jako suma oprocentowania nominalnego określonego w indywidualnie zawartej umowie kredytowej i marży banku 3,40%
(2) - Wysokość oprocentowania dla należności przeterminowamych wyznaczana jest jako suma oprocentowania nominalnego określonego w indywidualnie zawartej umowie kredytowej i marży banku 5,55%
(3) - Wysokość oprocentowania dla należności przeterminowamych wyznaczana jest jako suma oprocentowania nominalnego określonego w indywidualnie zawartej umowie kredytowej i marży banku 6,35%
(4) - Wysokość oprocentowania dla należności przeterminowamych wyznaczana jest jako suma oprocentowania nominalnego określonego w indywidualnie zawartej umowie kredytowej i marży banku 7,00%
(5) - Wysokość oprocentowania dla należności przeterminowamych wyznaczana jest jako suma oprocentowania nominalnego określonego w indywidualnie zawartej umowie kredytowej i marży banku 7,15%


Rodzaj Kredytu Rodzaj waluty Oprocentowanie nominalne należności przetermi-
nowane
Pożyczka hipoteczna
Zmienna stopa procentowa
CHF od 4,20% do 6,30% od 8,40%(1)
USD od 5,50% do 8,30% od 11,00%(2)
EUR od 6,50% do 8,30% od 13,00%(3)
GBP od 7,00% do 8,80% od 14,00%(4)
SEK od 7,10% do 8,90% od 14,20%(5)
(1) - Wysokość oprocentowania dla należności przeterminowamych wyznaczana jest jako suma oprocentowania nominalnego określonego w indywidualnie zawartej umowie kredytowej i marży banku 4,20%
(2) - Wysokość oprocentowania dla należności przeterminowamych wyznaczana jest jako suma oprocentowania nominalnego określonego w indywidualnie zawartej umowie kredytowej i marży banku 5,50%
(3) - Wysokość oprocentowania dla należności przeterminowamych wyznaczana jest jako suma oprocentowania nominalnego określonego w indywidualnie zawartej umowie kredytowej i marży banku 6,50%
(4) - Wysokość oprocentowania dla należności przeterminowamych wyznaczana jest jako suma oprocentowania nominalnego określonego w indywidualnie zawartej umowie kredytowej i marży banku 7,00%
(5) - Wysokość oprocentowania dla należności przeterminowamych wyznaczana jest jako suma oprocentowania nominalnego określonego w indywidualnie zawartej umowie kredytowej i marży banku 7,10%


Rodzaj Kredytu Rodzaj waluty Oprocentowanie nominalne należności przetermi-
nowane
Kredyt na zakup środków transportu waloryzowany kursem walut
Zmienna stopa procentowa
CHF 4,30% 8,60%
USD 7,00% 14,00%
EUR 6,50% 13,00%


WYPEŁNIJ WNIOSEK