Bank internetowy


» MULTIKONTO JA - KONTO OSOBISTE

 • Konto oszczędnościowo-rozliczeniowe dla Klientów indywidualnych, od 18 roku życia
 • Najnowocześniejsza technologia zastosowana w bankowości
 • Możliwość prowadzenia kont i lokat walutowych w EURO i USD
 • Możliwość wykonywania przelewów zagranicznych
 • Przelewy przez Internet - 0 zł
 • Wypłaty z bankomatów sieci Euronet oraz BZ WBK - 0 zł
 • 24 godziny na dobę z każdego miejsca na świecie - przez Internet, telefon, SMS, WAP
 • Pakiet narzędzi oszczędnościowych: rachunek oszczędnościowy, lokaty, fundusze inwestycyjne, rachunek maklerski
WYPEŁNIJ WNIOSEK
Dlaczego warto otworzyć MultiKonto Ja ?
Jak korzystać z MultiBanku
Konto walutowe
Opłaty i prowizje
Jak założyć MultiKonto JaDlaczego warto otworzyć MultiKonto Ja ?

MultiKonto ja to konto osobiste dla osób, które od banku oczekują czegoś więcej, niż tylko nowoczesnego konta osobistego. To atrakcyjnie oprocentowany pakiet usług bankowych i dodatkowych, którymi można zarządzać z dowolnego miejsca na świecie. MultiKonto ja to bezpłatna obsługa przez Internet, w tym kupowanie jednostek funduszy inwestycyjnych, zakładanie lokat, wykonywanie przelewów, realizacja zleceń stałych. To minimalne koszty za prowadzenie i obsługę konta przez multilinię i Centra Usług Finansowych.

10 Powodów, dla których warto mieć MultiKonto ja:

1. MultiKonto ja - Centrum Zarządzania Twoimi finansami

MultiKonto ja, to coś więcej niż nowoczesne konto indywidualne do regulowania bieżących płatności. Za jego pomocą możesz bezpłatnie nabywać jednostki funduszy inwestycyjnych w Centrum Oszczędzania, uruchomić automatyczną spłatę dowolnego kredytu lub skorzystać z mechanizmu offsetu przy kredycie hipotecznym.

2. Nieograniczony dostęp do pieniędzy

W MultiBanku sam wybierasz sposób zarządzania swoimi pieniędzmi.

 • Internet - wszystkie transakcje wykonywane za pośrednictwem Internetu są bezpłatne
 • multilinia (0801 300 000) - możesz dokonywać operacji samodzielnie i bezpłatnie poprzez AST (Automatyczny Serwis Telefoniczny) lub z pomocą Operatora/Konsultanta
 • WAP - możesz niemalże wszystko (sprawdzić saldo rachunku, historię operacji, usunąć przelew, wykonać przelew, założyć lokatę, usunąć lokatę, załadować i rozładować netk@rtę, spłacić kredyt, zablokować kanał dostępu do AST, multilinii, Internetu, SMS, WAP)
 • SMS 603 300 000 - możesz uzyskać informacje o stanie konta, 5 ostatnich operacjach lub o operacjach z określonego przedziału czasowego
 • Centra Usług Finansowych - czyli placówki MultiBanku, gdzie czekają na Ciebie nasi Doradcy. Z naszych CUF-ów możesz korzystać również „po godzinach”, bo w specjalnej 24 godzinnej strefie masz dostęp do Internetu, multilinii i bankomatu.
 • Prawie 1500 bezpłatnych bankomatów - MultiBanku, sieci Euronet, BZ WBK i Cash4You

3. Zlecenia stałe, polecenia zapłaty - nie musisz pamiętać o terminach płatności

Jeśli nie lubisz pamiętać o terminach płatności ustaw zlecenie stałe (dla płatności o stałej wysokości) lub polecenie zapłaty (dla płatności nieregularnych). Teraz raz planujesz wszystkie płatności. Bank nie tylko będzie o nich pamiętał, lecz sam je za Ciebie zrealizuje.

Jeśli będziesz chciał zobaczyć historię wykonywanych przez siebie operacji, zaloguj się do Internetu, znajdziesz tam wszystkie wykonywane przez Ciebie operacje od początku założenia MultiKonta ja.

4. Rachunek Oszczędnościowy

Jeśli dysponujesz okresowymi nadwyżkami, których nie chcesz zamrażać na lokacie, bo nie wiesz kiedy będziesz potrzebował dodatkowych środków, to ulokuj je na Rachunku Oszczędnościowym. Rachunek Oszczędnościowy to "portfel" bezpośrednio połączony z MultiKontem ja, który MultiBank prowadzi za Ciebie za darmo. Większym kwotom przechowywanym na rachunku zapewnia on wyższe oprocentowanie. Pieniądze przyrastają tak szybko jak na lokacie, lecz Ty masz do nich nieograniczony dostęp.

5. Atrakcyjny kredyt odnawialny

Jeśli czasem potrzebujesz dodatkowych środków możesz skorzystać z kredytu odnawialnego, którego wysokość może wynieść nawet sześciokrotność Twoich wpływów na rachunek. Dodatkowe środki są zawsze do Twojej dyspozycji, bo przyznany limit będzie czekał na Ciebie przez cały rok. Zaletą kredytu odnawialnego jest to, że płacisz jedynie za wykorzystaną część kredytu.

6. Karty Visa Electron i Visa Classic

Otwierając MultiKonto ja bezpłatnie dostaniesz kartę Visa Electron, która umożliwi Ci bezprowizyjne przeprowadzanie wszystkich transakcji bezgotówkowych. Jeśli jednak potrzebna Ci będzie gotówka, to możesz wypłacać pieniądze z bankomatów MultiBanku, sieci Euronet, sieci BZW BK i sieci Cash4You- w sumie to prawie 1500 bezpłatnych bankomatów w całej Polsce. Jako posiadacz karty Visa możesz określić własne limity dla różnego rodzaju transakcji, możesz też zdefiniować PIN.

7. netk@rta - bezpieczeństwo wirtualnych zakupów

Jeśli masz ochotę na zakupy w sieci, to skorzystaj z netk@rty, czyli wirtualnej portmonetki. Dzięki niej bez prowizji zrobisz zakupy w wirtualnym sklepie czy domu wysyłkowym, zapłacisz za zamówienie telefoniczne lub pocztowe. Płacąc netk@rtą możesz czuć się bezpiecznie, bo netk@rta przez cały czas jest pusta, potrzebną kwotę pieniędzy ładujesz na netk@rtę tuż przed dokonaniem zakupu. Oczywiście możesz ustalać i zmieniać limity na karcie.

8. Ubezpieczenie Twoich kart

Wszystkie karty typu charge oraz kredytowe objęte są bezpłatnym pakietem Bezpieczna Visa. Jeśli chcesz, za dodatkową opłatą również Twoje karty debetowe mogą zostać objęte ubezpieczeniem Bezpieczna Karta. Pakiet ten chroni Cię od nieuprawnionego użycia karty (w tym mieszczą się transakcje zakupu, wypłaty gotówki przed zastrzeżeniem karty, również te, które wymagały użycia PIN-u) oraz od rabunku gotówki podjętej z bankomatu.

9. MultiKonto plus i karty kredytowe Visa

Powiązanie MultiKonta ja i karty kredytowej Visa to rozwiązanie, które procentuje na każdym kroku. Możesz ustawić Automatyczną Spłatę wprost z Twojego MultiKonta. Możesz spłacić 100% sumy zadłużenia lub tylko 5%, jeśli zabraknie Ci pieniędzy. Dzięki serwisowi www.multibank.pl możesz śledzić zobowiązania zaciągnięte Twoją karta Visa, ustanawiać i modyfikować warunki spłaty.

10. To wszystko za wyjątkowo niską cenę

Koszt Centrum Zarządzania Twoimi Finansami, czyli MultiKontem ja, to jedyne 5 PLN! W tej cenie możesz za darmo wykonywać przez Internet dowolną liczbę operacji. Przelewy, zlecenia stałe, polecenie zapłaty, zakładanie i likwidowanie lokat, drukowanie potwierdzeń przelewów, sprawdzanie i drukowanie historii wykonywanych operacji to wszystko dajemy Ci za darmo!WYPEŁNIJ WNIOSEK

PowrótJak korzystać z MultiBanku

MultiBank zapewnia szeroki dostęp do swoich usług. Każdy klient może wybrać najdogodniejszy sposób kontaktowania się z MultiBankiem i zarządzania swoimi pieniędzmi.

Centrum Usług Finansowych - zapewnia kompleksową profesjonalną obsługę Klientów, mamy nadzieję, że szczególnie znaczenie zyskają bezpośrednie spotkania z doradcami finansowymi. Ponadto w każdym Centrum znajdują się: Kiosk, telefon i bankomat, które umożliwiają dostęp do pozostałych kanałów, a także wrzutnia depozytów.

Multilinia - telefoniczny dostęp do usług MultiBanku, składający się z Automatycznego Serwisu Telefonicznego (IVR) i usług teleoperatorów. Multilinia zapewnia całodobową obsługę większości operacji oferowanych przez MultiBank. Przez całą dobę teleoperatorzy służą swoją pomocą.

Internet daje możliwość samodzielnego zarządzania pieniędzmi 24h na dobę. Zapewnia dostęp do większości usług oferowanych przez MultiBank. Umożliwia całkowitą obsługę konta. Wszelkie operacje wykonywane przez Internet są bezpłatne.

Dostęp do serwisu internetowego MultiBanku dają (oczywiście, oprócz komputerów osobistych podłączonych do sieci www) kioski znajdujące się w Centrach Usług Finansowych MultiBanku. MultiBank przykłada najwyższą wagę do jakości i kompleksowości zabezpieczeń kanału internetowego. Wykorzystuje najnowocześniejsze technologie do tego, żeby pieniądze klientów leżały i procentowały na ich kontach bez żadnego uszczerbku.

Internetowy serwis transakcyjny MultiBanku pozwala w prosty sposób zrealizować wszystkie operacje związane z funkcjonowaniem konta:

 • sprawdzenie stanu konta
 • dostęp do historii operacji na koncie
 • wykonanie dowolnego przelewu (przy pomocy listy haseł jednorazowych)
 • zlecenie zdefiniowanego przelewu
 • zablokowanie dostępu do rachunku w MultiBanku
 • i inne czynności, które w tradycyjnym banku wymagały wizyty w placówce.

WAP umożliwia łatwy i szybki dostęp do konta przez telefon komórkowy, niezależnie od miejsca, w którym znajduje się jego właściciel. Pozwala na kontrolowanie salda, umożliwia dokonywanie wielu operacji związanych z funkcjonowaniem konta, a także z lokatami i kredytami.

SMS zapewnia szybki i prosty dostęp do podstawowych informacji na temat konta. SMS można wysłać z dowolnej sieci telefonii komórkowej, pod warunkiem, że numer telefonu klienta został umieszczony w systemie bankowym. Jeśli nie, wystarczy skontaktować się z multilinią i dodać tę informację.WYPEŁNIJ WNIOSEK

PowrótRachunki walutowe w MultiBanku

Nowoczesne konta walutowe w MultiBanku to znakomita okazja do bezpiecznego oszczędzania.

Konto walutowe w MultiBnaku:

 • Rachunek walutowy można prowadzić w dolarach i w euro.
 • Szczególnie przyda się tym osobom, które realizują przelewy zagraniczne lub przelewy walutowe w Polsce.
 • Jest praktyczny, bo przy okazji można gromadzić na nim oszczędności.
 • Umożliwia otwieranie lokat walutowych.
 • Oprocentowanie jest zmienne.
 • Można na niego wpłacać dowolne kwoty i kiedy się chce - nie określamy minimalnych miesięcznych wpłat na ten rachunek.
 • Jest bardzo wygodny w obsłudze. multilinia i Internet pozwalają na kontrolowanie go i wykonywanie operacji finansowych w każdej chwili i każdym miejscu. Zależy to wyłącznie od woli, możliwości i potrzeb posiadacza rachunku.
 • odobnie jak przy MultiKoncie można ustanowić dwóch pełnomocników do rachunku. Mogą być to pełnomocnicy ogólni lub rodzajowi.


WYPEŁNIJ WNIOSEK

PowrótOpłaty i prowizje

Podstawowe opłaty i prowizje :
(wyciąg z Taryfy Prowizji i Opłat Bankowych MultiBanku)

1 Otwarcie rachunku 0,00 zł
2 Prowadzenie rachunku (opłata miesięczna) 5,00 zł
3 Wykonanie zlecenia stałego 0,00 zł
4 Prowizja przygotowawcza - kredyt odnawialny* 1%
5 Karta Visa Electron (opłata miesięczna)**
- karta główna 2,00 zł
- karta dla pełnomocnika 3,00 zł
6 Karta Visa Classic (opłata roczna)
- karta główna 30,00 zł
- karta dla pełnomocnika 30,00 zł
- Prowizja od wypłaty gotówki w ATM własnych, sieci Euronet, BZ WBK i Cash4You 0,00 zł
- Prowizja od wypłaty gotówki w bankomatach obcych na terenie Polski 5,00 zł
- Prowizja od wypłaty gotówki w bankomacie za granicą*** 10,00 zł
7 Operacje wykonywane za pośrednictwem kanałów zdalnych (Internet, IVR, WAP) 0,00 zł

* - brak prowizji dla kredytów odnawialnych udzielanych w ramach MultiPlanu i MultiPlanu Walutowego
** - opłata jest zwracana jeśli w m-cu kalendarzowym zostną rozliczone i zaksięgowane transakcje bezgotówkowe dokonane daną kartą na kwotę łączną min. 500zł
*** - w przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki, dokonywanych za granicą w walucie innej niż waluta rozliczeniowa, MultiBank, na podstawie przepisów Visa International, może pobrać dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji lub wypłaty gotówki w wysokości do 2% wartości transakcji lub wypłaty gotówkiWYPEŁNIJ WNIOSEK

PowrótJak założyć MultiKonto ja ?

Aby założyć dowolne MultiKonto wystarczy wypełnić wniosek o otwarcie MultiKonta (klienci indywidualni) lub wniosek o otwarcie MultiKonta Business (przedsiębiorcy).

Wnioski otwierają się w nowych oknach przeglądarki. Przekazanie danych jest w pełni bezpieczne - trafiają do bazy na serwerach MultiBanku.

Gdy Twój wniosek zostanie zaakceptowany, MultiBank przygotuje dla Ciebie umowę, która zostanie wysłana na adres podany w formularzu. Będzie tam umieszczony numer Twojego MultiKonta oraz numer klienta (tzw. Identyfikator). Już od tej chwili możesz lokować u nas swoje pieniądze. Żeby konto MultiBank w pełni uaktywnić (m.in. mieć możliwość wypłacania pieniędzy) musisz podpisać przesłaną umowę załączyć wymagane dokumenty (określone w liście) i wszystko to odesłać do MultiBanku.

Zobacz jak wygląda dalsza procedura otwierania MultiKonta przez Internet
Niżej opisane czynności wykonuje MultiBank.

Wszystkie niezbędne do zawarcia umowy dokumenty prześlemy pocztą, niezwłocznie po otwarciu Multikonta.

Po otrzymaniu naszego listu prosimy o jak najszybsze odesłanie:

 • 1 wypełnionego i podpisanego egzemplarza umowy
 • wypełnionej Karty Wzoru Podpisu - odpowiednio do liczby właścicieli MultiKonta
 • w przypadku rezydentów - wypełnionych i podpisanych oświadczeń o zamiarze stałego pobytu i o skutecznym doręczaniu korespondencji
 • kserokopię dokumentu potwierdzającego tożsamość - strony zawierające: dane osobowe, zdjęcie, podpis, adres zameldowania oraz serię i numer dokumentu (są to strony 1, 2, 3, 6 i 7 dowodu osobistego); z nowego dowodu obie strony dokumentu powiększone w skali 2:1, w przypadku paszportu - strona ze zdjęciem, numerem, serią i datą ważności
 • w przypadku MultiKonta jestem - kserokopię aktualnej legitymacji szkolnej lub legitymacji studenckiej lub zaświadczenia o statusie studenta/ucznia
Proponujemy upewnić się poprzez multilinię 0801 300 000, czy wysłane dokumenty dotarły do nas.

GDY TYLKO OTRZYMAMY PODPISANĄ PRZEZ CIEBIE UMOWĘ:
 • w pełni aktywujemy Twoje MultiKonto
 • będziesz mógł zarządzać pieniędzmi
 • będziesz mógł aktywować wszystkie kanały dostępu* do MultiBanku (Internet, SMS, multilinia).
 • pocztą dostarczymy Ci najszybciej, jak będzie to możliwe kartę Visa i PIN do niej; każde w oddzielnym liście ze względu na bezpieczeństwo**

* Aktywowanie kanałów dostępu wymaga użycia indywidualnych haseł dostępu - dla aktywowania usług telefonicznych jest to tak zwany telekod składający się z sześciu cyfr, a dla aktywowania Internetu potrzebne jest hasło ośmiocyfrowe. By procedura uruchomienia kanałów przebiegła sprawnie, proponujemy przygotować hasła wcześniej.
** Po otrzymaniu karty Visa prosimy o skontaktowanie się z teleoperatorem multilinii, by ją aktywować - jest to dodatkowa forma zabezpieczenia.WYPEŁNIJ WNIOSEK

Powrót